MINUST

Ennem, kui kirjutan mõne sõnaga endast, siis mõte mida ma järgin:

Mina usun, et raamatupidaja on ettevõtjale kui lähedane perekonna liige, keda peab saama usaldada ning koostöö peab olema avatud! 

Olen kogu oma teadliku elu veetnud Tallinnas, läbides esimesed 12 klassi Tallinna Ühisgümnaasiumis. Seal veedetud aja jooksul esindasin kooli mitmetel matemaatika olümpiaadidel ning spordivõistlustel, Tallinnas ja Eestis. Bakalauruse kraadi omandasin ettevõtte finantsjuhtimise erialal ning Tallinna Tehnikaülikoolis (nüüd TalTech) omandasin magistrikraadi ärirahanduse erialal. Olen töötanud raamatupidajana nii eraettevõtetes, nõustamisfirmades kui ka finantsasutustes sh. pangas. Olen kokku puutunud üle 200 erineva ettevõttega, mitmete tegevusaladega, mis on andnud mulle hindamatu kogemuste pagasi.

Tööalaselt on minu peamisteks tugevusteks analüüsivõime, loogiline mõtlemine ning ettevõtete rahavoo- ja finantsjuhtimine.

Eraelus olen pereinimene, mul on kaks väikest last, kes võtavad kogu vaba aja endale ja aegajalt leian end kalavetelt.

Minu soov on suunata oma kliendid niiöelda mõtlevateks ettevõtjateks, kes mõistavad oma ettevõtte finantsandmeid ning kasutavad otsuste tegemisel finantsides peituvat infot.


Martin Hein
Asutaja
martin@finantsguru.ee
+372 5667 7949